20:24
Участь в обласних змаганнях з ракетомодельного спорту
З 26 по 28 квітня Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій провів обласні змагання з ракетомодельного спорту серед старших і молодших школярів. Змагання проходили на аеродромі спортивного клубу Кам'янка, в яких приймали участь 8 команд. Цього року 35 учасників змагалися за перемогу в десяти класах моделей ракет. В змаганнях прийняла участь і команда нашого закладу. В особистій першості переможцями стали: клас моделей S-4-A - ІІІ місце зайняв Шишка Денис, клас моделей S-6-A - ІІІ місце зайняв Сорока Максим, клас моделей "Салют" - ІІІ місце зайняв Шишка Денис. В загальнокомандній першості серед юніорів команда Широківського Будинку дитячої творчості зайняла ІІІ місце.
     Вітаємо переможців і призерів змагань, які завдяки спортивній майстерності і волі до перемоги отримали заслужені нагороди.
Переглядів: 497 | Додав: xAJlucardx | Рейтинг: 0.0/0