КЗПО "Широківський Центр дитячої творчості"

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 50
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Липень » 29 » Проведено районні змагання з початкового судномоделювання
22:41
Проведено районні змагання з початкового судномоделювання

Відповідно до наказу відділу освіти № 127 від 20.03.2017 року «Про затвердження плану проведення районних масових заходів з технічної творчості на ІІ півріччя 2016-2017 н.р.», плану масових заходів районного Будинку дитячої творчості та з метою стимулювання творчого, інтелектуального, фізичного розвитку особистості, удосконалення спортивно-технічної майстерності дітей 11 травня 2017 року були проведені районні змагання учнівської молоді з початкового судномоделювання, в яких взяли участь 23 учні з 4 шкіл району.

За сумою набраних балів в двох категоріях моделей місця розподілилися таким чином:

в командному заліку:

І місце – команда Степівської СЗШ /керівник команди Сьомак Г.Д./ та

команда Широківської СЗШ № 2 /керівник команди Алхімов О.М./;

ІІ місце – команда Широківської СЗШ № 2 /керівник команди Смолярчук С.М./;

ІІІ місце – команда Шестірнянської СЗШ /керівник команди Перга С.М./

в особистому заліку:

категорія гумомоторна модель військового корабля:

І місце – Жеребило Максим, учень Степівської СЗШ;

ІІ місце – Федорченко Павло, учень Степівської СЗШ;

ІІ місце – Грицай Олександр, учень Широківської СЗШ № 2;

ІІ місце – Монько Андрій, учень Широківської СЗШ № 2;

ІІ місце – Смірнов Кирило, учень Широківської СЗШ № 1;

ІІ місце – Приходько Ілля, учень Широківської СЗШ № 2;

ІІІ місце – Кравець Артем, учень Широківської СЗШ № 1;

категорія гумомоторна модель цивільного корабля:

І місце – Черних Ілля, учень Широківської СЗШ № 1;

ІІ місце – Дроняк Максим, учень Степівської СЗШ;

ІІ місце – Септа Дарина, учениця Степівської СЗШ;

ІІ місце – Іванов Євген, учень Широкіської СЗШ № 2;

ІІІ місце – Красуля Богдан, учень Широківської СЗШ № 2;

ІІІ місце – Костянецький Віталій, учень Широківської СЗШ № 1.

Команди, які зайняли І-ІІІ місце нагороджені грамотами відділу освіти, переможці в особистому заліку нагороджені грамотами Будинку дитячої творчості.

Переглядів: 38 | Додав: xAJlucardx | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Друзі сайту

Вчитель інфо
DONDO
OCNTT
Дніпропетровська область. ІСУО
Міністерство освіти і науки України Широківський район Широківський відділ освіти
Перекладач
Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz