22:07
У Дніпропетровську відбувся Чемпіонат України з ракетомодельного спорту

З 19 по 25 червня на базі аеродрому «Кам’янка» Авіаційно-спортивного клубу «Дніпро» відбувся Чемпіонат України з ракетомодельного спорту серед юніорів та дорослих. Понад 50 спортсменів з 8 регіонів продемонстрували майстерність конструювання та запуску моделей ракет у дисциплінах на висоту, точність посадки,тривалість та реалізм польоту. В Чемпіонаті взяли участь керівники ракетомодельних гуртків Будинку дитячої творчості Воробюйов М.В., Бахмацький В.М., Алєксєєв А.В./ та їх вихованці – Петренко Руслан, Петренко Ярослав, Сорока Максим, Алхімов Олександр. Змагання Всеукраїнського рівня проводяться у Дніпропетровську вперше за тривалий проміжок часу. Саме завдяки підтримці партнерів Федерації ракетомодельного спорту Українибуло створено необхідну інфраструктуру для проведення змагань з цього високотехнологічного виду спорту.

За результатами змагань у загальнокомандній першості серед юніорів команда Будинку дитячої творчості зайняла ІІІ місце, в особистій першості І місце зайняв Сорока Максим, якого нагороджено Кубком, медаллю та грамотою, ІІІ місце зайняв Алхімов Олександр.

Переглядів: 426 | Додав: xAJlucardx | Рейтинг: 0.0/0