19:53
Участь в відкритих міських змаганнях з судномодельного спорту

В рамках святкування Дня незалежності України 24 серпня 2015 року в м. Кривий Ріг відбулися міські відкриті змагання з судномоделювання, мета яких - популяризація судномоделювання та судномодельного спорту серед молоді міста, прищеплення інтересу до технічної творчої та конструкторської діяльності.иУ заході взяли участь 8 команд, у тому числі вихованці гуртка Широківського районного Будинку дитячої творчості  До складу команди входили 2 учасники до 14 років.

Журі оцінювало запуск моделей на точність проходження дистанції, а також масштабність, фарбування, наявність габаритних вогнів, рятувальних та швартових пристроїв.У ході змагань вихованці випробували себе в якості юних конструкторів судномоделювання та майстрів судномодельного спорту. За підсумками роботи журі команда Будинку дитячої творчості зайняла ІІ місце, в особостому заліку в класі моделей «пластикова модель з коробки F-4-А» Ілієнко Владислав зайняв ІІІ місце, в класі моделей «модель фігурного курсу F-2-Ю» він зайняв ІІ місце. Переможців нагороджено грамотами управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Переглядів: 331 | Додав: xAJlucardx | Рейтинг: 0.0/0