22:11
Участь в XVIII Міжнародних змаганнях на Кубок Янгеля

Виступивши успішно на Чемпіонаті України з ракетомодельного спорту серед юніорів та дорослих у червні цього року, де команда районного Будинку дитячої творчості зайняла ІІІ місце, а в особистому заліку чемпіоном України став Сорока Максим/керівник Бахмацький В.М./, бронзовим призером Алхімов Олександр/керівник Алєксєєв А.В./. Команда ракетомоделістів у липні місяці спробувала свої сили на дуже високому рівні у XVIII Міжнародних змаганнях на Кубок Янгеля, які щорічно проводяться в м. Дніпропетровську і кваліфікуються як етап Кубка світу. В змаганнях прийняли участь 40 спортсменів-моделістів, з України, Росії та Білорусії, серед яких були чемпіони та рекордсмени світу, переможці та призери європейських змагань. Слід зазначити, що як і тренери-наставники так і їх вихованці достойно змагалися в такій солідній компанії. Лише декілька балів не вистачило Воробйову М.В. до призового місця, в особистому заліку, і тому в підсумку зайняв ІV місце, досвідчений майстер-моделіст Бахмацький В.М. в підсумку зайняв VІ місце. Юні ракетомоделісти, вихованці тренера Бахмацького В.М. Сорока Максим та Хільченко Стас не розгубилися в компанії майстрів міжнародного класу і в класі моделей S7 зайняли відповідно VІ і VІІ місця, що стало для хлопців супер-успіхом в такій високій конкуренції знаних майстрів спортивно-технічного моделювання.

Кубок Янгеля цього року став тренувальним етапом у підготовці до Чемпіонату Європи, який відбудеться у 2015 році в м. Дніпропетровську. Старт-підготовка наших моделістів почалася цього року хорошим здобутком на 2-х попередніх Чемпіонатах України, Кубку Янгеля, то ж маємо достатньо часу на побудову нових ракето моделей та надію на те, що наші досвідчені  керівники гуртків та їх талановиті вихованці здобудуть хороші результати у змаганнях на Чемпіонаті Європи 2015 року.

Переглядів: 491 | Додав: xAJlucardx | Рейтинг: 0.0/0